Home | EDITORIAL | فارسی | ۴ درصد مردم از وضع موجود راضی‌اندقالیباف پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری:

۴ درصد مردم از وضع موجود راضی‌اندقالیباف پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری:

Font size: Decrease font Enlarge font
image

۴ درصد مردم از وضع موجود راضی‌اند/ با انقلاب اقتصادی درآمد کشور را ۲.۵ برابر و ۵ میلیون شغل ایجاد می‌کنم

شهردار تهران گفت که رئیس‌جمهور فعلی پایش را از اتاقش بیرون بگذارد تا واقعیات‌های درون جامعه تصویر ملموس تری پیدا کند.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم مستقر در ستاد انتخابات کشور، محمدباقر قالیباف شهردار تهران عصر امروز (شنبه 26  فروردین) پس از ثبت‌نام در در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مردم شریف ایران؛ روزهای سرنوشت ساز اردیبهشت 96، زمانی  برای یک انتخاب تاریخی است.

شهردار تهران افزود: رئیس‌جمهور فعلی وعده 100 روزه می‌دهد و بعد از 4 سال حرف و بی عملی، مجبور به بی صداقتی می‌شود و آن وعده را انکار می‌کند، حال آیا می‌توان به دیگر وعده های او اعتماد کرد.

قالیباف عنوان کرد: روحانی از بهتر شدن وضعیت اقتصادی می‌گوید اما اگر وی پایش را از اتاقش بیرون بگذارد از واقعیات‌های درون جامعه تصویر ملموس تری پیدا می‌کند و تنها 4 درصد جامعه از وضع موجود راضی هستند.

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با بیان اینکه واحدهای بزرگ و کوچک یکی پس از دیگری تعطیل می شوند، عنوان کرد: خانواده‌ها از بیکاری فرزندان خود رنج می‌برند و پدران ساعت‌ها کار می‌کنند تا از مخارج خود بر بیایند.

وی  با تاکید براینکه بنده  میان  شما هستم و می‌بینم که از این همه وعده و حرف وشعار خسته شده‌اید، گفت: دادن یک فرصت 4 ساله دیگر به دولت فعلی مناسب نیست چون  نتوانست این نارضایتی ها را برطرف کند؛ حرف و فرصت 4 ساله کافی است.

شهردار تهران با خطاب قرار دادن مردم ایران، ادامه داد: اگر اینجا بودید سوالی را صریح از من می‌پرسیدید که قالیباف ما چرا باید به حرف‌های شما اعتماد کنیم؟ پاسخ من این است که قالیباف این حرف‌ها را می‌زند و زیرا شما او را با همه  قوت‌هایش می‌شناسید، شما می‌توانید به قالیباف اعتماد کنید چون او هیچ‌گاه از پشت میزها کار نکرده است.

قالیباف با بیان اینکه  مردم می‌توانند به بنده اعتماد کنید چون مثل برنامه‌های قبلی‌ام برنامه عملیاتی دارم، اظهار داشت: بنده  تیمی توانمند، پرانرژی و ترکیبی از جوانی و تجربه را، مسئول امور اجرایی کشور خواهم کرد.

وی با بیان اینکه  قالیباف هم کم خطای فردی ندارد، گفت: بر این باورم که باید حرفی را زد که بتوان به آن عمل کرد، سابقه‌‌ام نشان داده که همیشه متعهد به وعده‌هایم خواهم بود.

این داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: امروز، بنده  به شما متعهد می‌شوم با توکل به خداوند و به پشتوانه ملت، دولت مردم را تشکیل دهم و در یک دوره 4 ساله، با انقلابی اقتصادی در آمد کشور را به دو و نیم برابر افزایش دهم.

قالیباف با بیان اینکه  5 میلیون شغل ایجاد خواهم کرد و نظام مالیاتی را به نفع 96 درصد مردم تغییر می‌دهم، افزود: برنامه‌ای مدون و دقیق برای حل مشکلات فوری اقشار کم درآمد اجرا می‌کنم.

انتهای پیام/

پیام رهبری

وظیفه فوری مسئولان کمک به آسیب دیدگان است

بهرام قاسمی

وزارت امور خارجه جنایت هولناک تروریست های تکفیری در سوریه را به شدت محکوم کرد

ثبت نام محمد باقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری

۴ درصد مردم از وضع موجود راضی‌اند/ با انقلاب اقتصادی درآمد کشور را ۲.۵ برابر و ۵ میلیون شغل ایجاد می‌کنم

بذرپاش

بیانیه بذرپاش درباره چرایی انصراف از ثبت‌نام

سعید جلیلی

کار ما تازه شروع شده است

Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment comment

Please enter the code you see in the image:

  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Tags
Rate this article
0